Apartamenty 33, Zakopane, Polònia
Apartament a Zakopane, Polònia

Apartamenty 33

Comfortable Accommodation: Apartamenty 33 in Zakopane offers a comfortable apartment with free WiFi and free on-site private parking.

9,6Excepcional · 326 ressenyesZakopane, PolòniaA 2,9 km del centre de Zakopane
  • Fins a 4 persones
  • Aparcament gratis
  • WiFi gratis
01 / 08
Apartamenty 33, Zakopane, Polònia – foto 3

Benvinguts a

Apartamenty 33

Comfortable Accommodation: Apartamenty 33 in Zakopane offers a comfortable apartment with free WiFi and free on-site private parking. The property includes a private bathroom, tea and coffee maker, hairdryer, coffee machine, dining table, refrigerator, microwave, shower, TV, private entrance, sofa, dining area, electric kettle, kitchenware, wardrobe, and stovetop.

Convenient Location: Located less than 1 km from the Railway Station Zakopane, the apartment is a short walk to Zakopane Aqua Park (14 minutes), Willa Osobita (200 metres), and Klasztor Ss Sercanek (4-minute walk). Tatra National Park is 3.8 km away, and Gubalowka Mountain is 8 km from the property.

Local Attractions: Guests can enjoy winter sports in the surrounding area, visit nearby shops, and explore attractions such as Willa Turnia (600 metres) and Zespół Pensjonatu Marilor (7-minute walk). Highly rated for its convenient location and central setting.

  • Ubicació perfecta: els clients recents l'han destacat (9,8)
  • Vols dormir com un rei? Els clients han posat molt bona nota als llits còmodes d'aquest allotjament.
  • Hi ha aparcament privat gratis a l'allotjament
Entrada
De 16:00 a 22:00
Sortida
De 07:00 a 10:00

Allotjament

Habitacions i suites

Tria entre 5 tipus d'habitació a Apartamenty 33.

Apartament Estudi a Apartamenty 33

Apartament Estudi

  • 1 llit doble i 1 sofà llit
  • Per a 2 persones
  • 25 m²
  • Bany privat

Boasting a private entrance, this apartment comes with a kitchen, 1 bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Meals can be prepared in the kitchen, which features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Featuring a balcony, this apartment also features a tea and coffee maker, a dining area and a flat-screen TV with satellite channels. The unit has 2 beds.

  • Cuina
  • Sofà
  • Banyera o dutxa
  • Tovalloles
  • Roba de llit
  • Endoll a prop del llit
  • +22 més
Apartament a Apartamenty 33

Apartament

  • 1 llit doble, 1 sofà llit
  • Per a 2 persones
  • 27 m²
  • Bany privat

Featuring a private entrance, this apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. The fully equipped kitchenette features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The apartment provides a tea and coffee maker, a seating area, a dining area, a wardrobe and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds.

  • Sofà
  • Banyera o dutxa
  • Tovalloles
  • Roba de llit
  • Endoll a prop del llit
  • Productes de neteja
  • +22 més
Apartament 1 Habitació a Apartamenty 33

Apartament 1 Habitació

  • 1 llit doble, 1 sofà llit
  • Per a 3 persones
  • 28 m²
  • Bany privat

Boasting a private entrance, this apartment includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the fully equipped kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The apartment offers a tea and coffee maker, a seating area, a dining area, a wardrobe, as well as a flat-screen TV. The unit has 2 beds.

  • Sofà
  • Banyera o dutxa
  • Tovalloles
  • Roba de llit
  • Endoll a prop del llit
  • Productes de neteja
  • +22 més
Suite a Apartamenty 33

Suite

  • 1 llit doble gran, 1 sofà llit
  • Per a 4 persones
  • 30 m²
  • Bany privat

Boasting a private entrance, this suite includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. The fully equipped kitchenette has a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The suite offers a tea and coffee maker, a seating area, a dining area, a wardrobe and a flat-screen TV. The unit has 2 beds.

  • Sofà
  • Banyera o dutxa
  • Tovalloles
  • Roba de llit
  • Endoll a prop del llit
  • Productes de neteja
  • +22 més
Apartament Estudi amb 1 Llit Doble a Apartamenty 33

Apartament Estudi amb 1 Llit Doble

  • 1 llit doble
  • Per a 2 persones
  • 35 m²
  • Bany privat

Boasting a private entrance, this apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the fully equipped kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The apartment features a tea and coffee maker, a seating area, a dining area, a wardrobe, as well as a flat-screen TV. The unit has 1 bed.

  • Sofà
  • Banyera o dutxa
  • Tovalloles
  • Roba de llit
  • Endoll a prop del llit
  • Productes de neteja
  • +21 més

Serveis

Tot el que necessites

Instal·lacions pensades per a una estada còmoda i sense preocupacions.

  • Aparcament gratis
  • WiFi gratis
  • Habitacions per a no fumadors
  • Calefacció

Totes les instal·lacions

Pàrquing

Hi ha aparcament privat gratuït a l'allotjament. No cal fer reserva.

Internet

Hi ha WiFi a tot l'allotjament. És gratuïta.

Cuina

  • Taula de menjador
  • Cafetera
  • Productes de neteja
  • Fogons
  • Estris de cuina
  • Bullidora elèctrica
  • Microones
  • Nevera

Habitació

  • Roba de llit
  • Armari
  • Llits extrallargs (>2 metres)

Bany

  • Paper de vàter
  • Tovalloles
  • Banyera o dutxa
  • Bany privat
  • Assecador
  • Dutxa

Zona d'estar

  • Zona de menjador
  • Sofà

Equipament audiovisual i tecnològic

  • TV de pantalla plana
  • TV

Equipament de l'habitació

  • Endoll a prop del llit
  • Estenedor
  • Penjador de roba
  • Entrada privada

Menjar i begudes

  • Tetera/cafetera

Característiques de l'edifici

  • Independent

Serveis de recepció

  • Possibilitat de factura

Altres

  • Prohibit fumar a tot l'allotjament
  • Calefacció
  • Habitacions per a no fumadors

Seguretat

  • Extintors

La teva escapada t'espera

Sent-te com a casa

Relaxa't amb tota comoditat i descobreix tot el que t'ofereix Zakopane.

Consulta la disponibilitat

Ubicació

Com arribar-hi

A les parelles els ha agradat especialment la ubicació - li han posat un 9,9 per a viatges de 2 persones.

Adreça

Nowotarska 33, 34-500 Zakopane, Polònia

Distància

A 2,9 km de Zakopane

Entrada de 16:00 a 22:00

Sortida de 07:00 a 10:00

Què hi ha a prop

Què hi ha a prop?

  • Willa Osobita140 m
  • Klasztor Ss Sercanek370 m
  • Rówień Krupowa550 m
  • Zespół Pensjonatu Marilor550 m
  • Willa Turnia590 m
  • Willa Staszeczkówka590 m
  • Willa Pyszna780 m
  • Zabytkowy Dom u Wnukow820 m
  • Bulwar Bronisławy i Kazimierza Dłuskich820 m
  • Willa Góralka820 m

Restaurants i cafeteries

  • RestaurantSamanta Cafe140 m
  • RestaurantRestauracja Zakopiańskie Smaki180 m
  • RestaurantLa Strada180 m

Atraccions turístiques principals

  • Szymanowski Muzeum1,1 km
  • Parc nacional dels Tatra3,9 km

Entorn natural

  • MuntanyaMuntanya de Gubalowka2,3 km
  • LlacMorskie Oko13 km
  • BoscLasy pod Gubałowskie2,6 km
  • CascadaSiklawica Waterfall2,9 km
  • PicWielki Giewont (1895m)8 km

Remuntadors

  • Gubalowka Cable Car Station690 m
  • Lipki Ski Lift1,3 km
  • Mała kolej1,9 km

Transport públic

  • TrenEstació de tren de Zakopane820 m
  • TrenPoronin6,4 km

Aeroports més propers

  • Aeroport de Poprad-Tatry69 km

Distàncies estimades més curtes a peu o en cotxe. Les distàncies reals poden variar.

Bo de saber

Normes de la casa

Normes i informació pràctica per a la teva estada a Apartamenty 33.

Entrada

De les 16:00 a les 22:00

Cal que facis saber a l'allotjament a quina hora arribaràs amb antelació.

Sortida

De les 7:00 a les 10:00

Llits per als nens

Condicions d'estades amb nens

S'hi poden allotjar nens de totes les edats.

Els nens de 3 anys o més paguen la tarifa d'adult en aquest allotjament.

Condicions dels bressols i llits supletoris

En aquest allotjament no hi ha bressols ni llits supletoris.

No hi ha restricció d'edat

No hi ha edat mínima per fer el check-in

Fumar

No es pot fumar.

Festes

No s'hi poden celebrar festes o esdeveniments

Hores de silenci

Els clients no poden fer soroll de les 22:00 a les 6:00.

Animals

L'allotjament no accepta animals.

Formes de pagament acceptades
  • American Express
  • Visa
  • Mastercard
  • JCB
  • Maestro
  • Targeta de crèdit UnionPay
  • Efectiu
Idiomes que es parlen

italià i polonès

La lletra petita

  • Cal que informeu Apartamenty 33 de la vostra hora d’arribada amb antelació. Podeu fer servir l'apartat de Peticions especials en fer la reserva o posar-vos en contacte amb l'allotjament directament mitjançant les dades de contacte que apareixen a la confirmació.
  • Aquest allotjament no accepta comiats de solters o festes similars.
  • No es pot fer soroll de les 22:00 a les 06:00.
  • Els menors de 18 anys només poden fer el check-in acompanyats d'un progenitor o tutor legal.
  • Si t'allotges amb nens, has de tenir en compte que l'allotjament està obligat legalment a seguir els estàndards de protecció de menors i a determinar-ne la identitat i la relació que tenen amb els adults amb qui s'allotgen.

FAQ

Preguntes freqüents

Tot el que vulguis saber sobre l'estada a Apartamenty 33.

Quin tipus d'esmorzar se serveix a Apartamenty 33?+

No hi ha informació sobre l'esmorzar a Apartamenty 33. Consulta-ho directament amb l'allotjament.

Quin tipus d'habitació puc reservar a Apartamenty 33?+

A Apartamenty 33 hi ha aquests tipus d'habitació: Apartament Estudi; Apartament; Apartament 1 Habitació; Suite; Apartament Estudi amb 1 Llit Doble.

Quants hostes poden allotjar-se a Apartamenty 33?+

A Apartamenty 33, el tipus d'habitació més gran té capacitat per a un màxim de 4 persones.

Quins són els horaris d'entrada i sortida a Apartamenty 33?+

Entrada: De 16:00 a 22:00. Sortida: De 07:00 a 10:00.

Hi ha aparcament a Apartamenty 33?+

Hi ha aparcament privat gratuït a l'allotjament. No cal fer reserva.

Hi ha Wi-Fi a Apartamenty 33?+

Hi ha WiFi a tot l'allotjament. És gratuïta.

S'admeten animals de companyia a Apartamenty 33?+

L'allotjament no accepta animals.

Quant costa allotjar-se a Apartamenty 33?+

Els preus a Apartamenty 33 varien segons les dates i l'habitació que triïs. Consulta les tarifes actuals a l'anunci de més amunt.

Hi ha restaurant a Apartamenty 33?+

Apartamenty 33 no indica que tingui restaurant propi. Pot ser que hi hagi opcions per menjar a prop, a Zakopane.

Quins serveis ofereix Apartamenty 33?+

Apartamenty 33 ofereix aparcament gratis.

A quina distància és Apartamenty 33 del centre de Zakopane?+

Apartamenty 33 es troba a 2,9 km de Zakopane.

Quins idiomes es parlen a Apartamenty 33?+

A Apartamenty 33, el personal parla italià i polonès.

Preguntes dels clients

Preguntes de viatgers

Preguntes reals de clients que respon Apartamenty 33.

Pregunta: Hi! Do you have a parking? Is it for free?

Resposta: Hello , the parking available to guests is free.

Respondida el 13 de novembre del 2022

Pregunta: Hello. We live in Krakow and planning to visit Zakopane from Jan6-10, 2021. Do you accept booking during this time. Waiting fornyour reply. Thanks

Resposta: Hello! We would love to have you here but unfortunately because of the new restrictions we cannot accept your booking until the 17th of January. After that date you are welcome to come. Best regards, Dorota Halmi

Respondida el 22 de desembre del 2020

Pregunta: Is there an option to check in around midnight as my flight is arriving in the afternoon?

Resposta: Tak, oczywiście, jest taka możliwość.

Respondida el 18 de setembre del 2026

Ressenyes dels clients

Què diuen els nostres clients

9,6

Segons 326 ressenyes de clients

Personal
9,7 sobre 10
Instal·lacions
9,6 sobre 10
Neteja
9,8 sobre 10
Confort
9,7 sobre 10
Relació qualitat-preu
9,6 sobre 10
Situació
9,8 sobre 10
WiFi gratuïta
9,0 sobre 10

“Recommended - Good location, very clean apartment, the owner is kind and helpful.”

O
OrsolyaHongria
Parella · abril del 2026

“Great stay, highly recommended - Excellent central location, supermarket across the road. Very clean, spacious and comfortable apartment.”

K
KamilaRegne Unit
Família · febrer del 2026

“Would happily stay again”

C
ChrisRegne Unit
Família · febrer del 2026

“Great apartment in a very convenient location, close to the city center. The place was clean, well-maintained, and beautifully decorated with cozy winter vibes. The landlord was extremely helpful and kind, which made our stay even more enjoyable. Highly recommended!”

O
OussamaTunísia
Parella · desembre del 2025

“The host was extremely kind and welcoming, the apartment was very clean, beautifully furnished, fully equipped with ever”

S
SimonaLetònia
Parella · juliol del 2025

“Excellent location for the mountain buses/main train station”

A
AndrewRegne Unit
Persona que viatja sola · abril del 2025

“Perfect”

L
LukaszRegne Unit
Parella · març del 2025

“Lovely host, and nice, clean, spacious apartment. Highly recommend”

B
BethRegne Unit
WITH_FRIENDS · febrer del 2025

El teu viatge comença aquí

Planifica la teva estada

Viu l'encant de Apartamenty 33. Aconsegueix el millor preu i gaudeix d'una estada inoblidable.

Reserva ara

Millor preu garantit